سوالها

You are here: Home / سوالها

این فرایند  برای عقد قرارداد خدمات بانرم افزار   ال ال سي , بي جي اكس چیست؟
به منظور راه اندازی یک حساب کاربری برای آزمایشگاه خود را، ما یک مصاحبه برای تعیین نیازهای آزمایشگاهی بي جي اكس برنامه ریزی خواهیم کرد. این بحث بر روی تمرکزمیکند:
ایجاد ژنوتیپ اس ان بي که گزارش بي جي اكسرا  برای بهترین خدمت به بیماران و تعیین روش های مناسب برای آزمایشگاه به حداکثر میرساند.
آموزش تا پرسنل شما قادر به ارسال داده ها به نرم افزار بي جي اكس و به دست آوردن گزارش باشند.
چه داروهایی را گزارش نرم افزار بي جي اكس  دارا میباشد؟
گزارش ما شامل 12 عناوین بزرگ مواد مخدر و بیش از 500 دارو. دسته بندی های موجود عبارتند از:
مدیریت درد (ضد التهاب، ضد درد، ضد تب، مواد مخدر، مواد مخدر برای درد نقرس)
قلب و عروق (ضد آریتمی، ضد فشار خون، محرک قلب و عروق، گشادکننده عروق، مواد مخدر برای آنژین صدری، ضد انعقاد، ضد پلاکت، اختلالات چربی)
طب داخلی (سقط جنین، آنتی هیستامین، پوست، دیابت، دستگاه گوارش، هیپرپاراتیروئیدیسم، میگرن، چاقی،  تنفسی)
روانپزشکی (داروی ضد افسردگی، داروهای ضد روان پریشی)
مغز و اعصاب (اي دي اتش دي ، آلزایمر، ضد تشنج، ضد اضطراب، صرع، خواب آور، شل کننده عضلانی، پارکینسون و مرتبط با مواد مخدر، آرام بخش)
آلودگی شناسی (انتیپرسیتیک، آنتی بیوتیک، ضد قارچ، ضد مالاریا، ضد ویروسی، ضد ویروسی)
انکولوژی، هماتولوژی (آنتی نئوپلاستیک، درمان هدفمند )
پیوند اعضاء (تلفیق سیستم ایمنی، سرکوب کننده سیستم ایمنی)
هوشبری (بیهوشی، شل کننده عضلانی)
ارولوژی ( هیپرتروفیخوش خیم پروستات، اختلال نعوظ، بی اختیاری)
غدد درون ریز (آندروژن، ضد آندروژن، پیشگیری از بارداری، گلوکوکورتیکوئید، تیروئید)
مواد مخدر تفریحی (الکل، باربیتوراتها، بنزودیازپین ها، کانابینوئیدهای، تجزیه مواد مخدر، شاهدانه مصنوعی ، توتون و تنباکو)
چه مدت طول میکشد تا پرسنل آزمایشگاه ما قادر به آپلود نمونه ها شوند؟
آن 7-10 روز کاری  کامل پردازش قرارداد  تنظیم در سیستم ماطول میکشد.نرم افزار بي جي اكس همچنین  شما مجاب به ارائه : لیست کامل از تغییرات ژنومی (تک نوکلئوتیدی تعویض-اس ان بي ها، کپی شماره تغییرات-سي ان في ، تعداد متغیر پشت سر هم تکرار-في ان تي ار)، آدرس کسب و کار، لوگو، تلفن، فکس، وب سایت، و نام مدیر آزمایشگاه شرکت خود میکند.
چند نوع مختلف گزارش نرم افزار بي جي اكس  معمولا برای مشتریان میتواند ایجاد کند؟
به طور کلی، سه نوع گزارش را ایجاد می شود. با این حال،از آزمایشگاه خود می توانید گزارش های سفارشی بر اساس 12 گروه عمده از دسته مواد مخدر ذکر شده در بالا را درخواست کنید.
چگونه باید فایل های برای آپلود به نرم افزار بي جي اكس فرمت شوند؟
فایل ها باید در قالب اکسل سازگار باشند.  اشکال اکسل برای استفاده شما توسط بي جي اكس  فراهم میشود.
چند فایل  میتدواند همزمان دانلود شود؟
این نرم افزار می تواند به 50 بیمار در یک زمان رسیدگی کند.
چند فایل مختلف میتدواند دانلود شود؟
تا سی فرمت   فایل را می توان در یک زمان آپلودکرد. لطفا  رجوع کنید به خط 16از صفحه گسترده اکسل ما برای دیدن گزینه های خود در موردانتخاب انواع گزارش شرکت شما .
چقدر طول میکشد تا گزارشها دریافت شوند؟
هنگامی که فایل اکسل به سرور ما آپلود شود، آن  در  یک روز کاری برای گزارش  در دسترس است. بیشتر گزارشها در عرض چند ساعت در دسترس خواهند بود.
کدام اطلاعات درخواست شده در فرم به منظور اجتناب از خطا مورد نیاز است؟
هر جا که  درخواست شود ژنوتیپ صحیح باید عرضه  شود. این مهم ترین اطلاعات است. اطلاعات مورد نیاز است:
شماره دسترسی لازم است چونکه هر فایل واحد این عدد را دارا میباشد.
نوع فرمت را گزارش کنید : ما میخواهیم که شما با استفاده از ترکیبی از حروف و اعداد اف30 به اف 01 استفاده کنید. با این حال، از شما ممکن است مجموعه بزرگتریاز گزارش های مختلف درخواست شود.
عملکرد کلیوی: در اغلب موارد، شما یک “1”  را وارد کنید، در موارد تابع کاهش اعشار استفاده می شود: 0.8 (80٪ عملکرد)، 0.6 (60٪  عملکرد)، 0.4 (40٪ عملکرد) و 0.2 (20٪ عملکرد)
استفاده از توتون و تنباکو :اگر بیمار یک فرد  غیرسیگاری است؛ “1”  را وارد کنید و”2″ برای سیگاری ها.
مصرف الکل روزانه یا به عبارتی روزانه :”1″ را وارد کنید  اگر بیمار یک مرداست که  کمتر از 21 واحد الکل در هفته (و نه بیش از 4 واحد در یک روز مشخص)مصرف دارد و یا یک زن  گزارشی کمتر از 14 واحد الکل در هفته (و بیش از 3 واحد در یک روز مشخص) و  حداقل دو روز الکلی در هفته دارد.   در مورد مصرف بالاتر”2″را وارد کنید.
گزارش دوم در مورد داده هاپلوتیپ مبهم: به طور کلی، شما “1”وارد کنید به این معنی است که شما نمی خواهید گزارش دوم در این وضعیت تهیه کنید.اگر شما “2” را وارد کنید شما  یک گزارش دوم نمیخواهید.. اگر یک “2” وارد شده است، تنها فعالیت کوچک  برای سي واي بي 2 دي 6 و ان اي تي 2  گزارش خواهد شد .
چند گزارش برای هر بیمار تولید میشود؟
برای اغلب افراد، تنها یک به گزارشژ ژجامع تولید می شود. در چند مورد، که شامل هر دو ژن سي واي بي 2 دي 6 يا ان اي تي 2 که در آن، هاپلوتیپ نامشخص است، دو گزارش ایجاد خواهد شد. علاوه بر این، دو گزارش دیگر را می تواندر مورد بیمار دریافت دارو یا مواد شناخته شده برای وادار و / یا مهار متابولیسم تولید شده است .
آیا لازم است که فایل های اکسل  در یک جهت خاص آپلود شوند؟
نه، یک بار آپلود آغاز می شود، ایس این پی ها توسط نرم افزار به عنوان به عنوان الحاق سازمان طولانی
شماره ای که به ایس این پی خاص اشاره دارد صحیح و وارد شده در منطقه تعیین شده برای ایس این پی ها و ژنوتیپ در حال حاضر در منطقه تعیین شده برای ژنوتیپ است.
آیا تمامی ارقام در فرمت اکسل بارگذاری شده به یک جهت گیری منحصر به فرد نیاز دارند؟
وصیه می شود که شما از همان نامگذاری با عنوان او ار اف رو به جلو (چارچوب باز خواندن)استفاده کنید، اما اغلب ارقام فرمت گرایش های منحصر به فرد به جز اس ان بي ها ترالليلنك را نیاز ندارد، و اي↔تي و سي↔جي اس ان بي.
آیا هر ژن منفرد که در گزارش به نظر می رسد شامل اجتماع یک  مواد مخدر / ژن است؟
نه، گاهی اوقات اس ان بي با فنوتیپ حتی اگر یک ارتباط وجود داشته باشد بستگی ندارد.
یافتهای ارائه شده در گزارش از بیمار چگونه است؟
در بخش دارو، یک نقطه قرمز به معنای مواد مخدر است / به بیمار سمی خواهد بود. یک نقطه سبز رنگ به معنی تجویز دوز داروی استاندارد؛ نقطه زرد نشان می دهد که بیمار دارو را سریعتر از حالت طبیعی  متابولیزه میکند و  نیازبه دوز بالاتر دارد.
برای پیش داروهایی مانند کدئین، یک نقطه قرمز به معنای دارویی است که سریعتر از حد نرمال است متابولیزه و دوز بالاتر مورد نیاز خواهد بود. یک نقطه زرد به معنی این است که دارو سمی است (در مورد کدئین، این بدان معنیاست که دارو تبدیل به مرفین میشود)؛ یک نقطه سبز به معنای  تجویز دارو در دوز استاندارداست. هنگامی که یک نقطه سبز رنگ وجود ندارد، سلب مسئولیت زیر را شامل خواهد شد: بیمار نباید مانند یک داروساز یا پزشک ارزیابی و یا استفاده کند  از اطلاعات موجود در اینجا بدون مشاوره،  نظارت و مراقبت های بهداشتی دارای مجوز حرفه ای. برای درمان پزشکی فعلی و آینده، آن را  اهمیت گزارش فارماکوکینتیک که شما این را به با تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود به اشتراک بگذارید. این اطلاعات نیاز به بازنگری دارد به طوری که هر زمان تغییر دارو در نظر گرفتهمیشود  امن ترین و موثر ترین  دوز دارو برای بیمار تعیین می شود. همیشه  قبل از شروع و یا متوقف کردن یک دارو یا تغییر دوز تجویز شده با دکتر مشورت کنید.
چه اتفاقی می افتد هنگامی که گزارش ایجاد شده است؟
پی دی اف گزارش بعادا برای دانلود شما آماده خواهد شد. پی جی ایکس از هر گزارش مریض پشتیبانی کرده و در پلتفدم سازگار هیپا ذخیره میکند.
نرم افزارجی پی اس از چند زبان پشتیبانی میکند؟
نرم افزار ما ازبیست و شش زبان  پشتیبانی میکند: عربی، بنگالی، چینی ساده شده، دانمارکی، هلندی، انگلیسی (ایالات متحده آمریکا و کانادا، بریتانیای کبیر-اقیانوسیه)، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، عبری، هندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، فارسی، لهستانی، پرتغالی، پنجابی، روسی، اسپانیایی، سوئدی، ترکی، اوکراینی، اردو.